Haberler

SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL CİHANBEYLİ

Haberi Oku
SAĞLIĞIMIZ İÇİN EVDE KAL CİHANBEYLİ

CİHANBEYLİDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

Haberi Oku
CİHANBEYLİDE KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

CİHANBEYLİDE HANE-İ MEVAN DÖNEMİ

Haberi Oku
CİHANBEYLİDE HANE-İ MEVAN DÖNEMİ

İlçemizi güzel bir geleceğe hazırlıyoruz

Haberi Oku
İlçemizi güzel bir geleceğe hazırlıyoruz

İLÇEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Haberi Oku
İLÇEMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Cihanbeyli Geleceğe Nefes Verdi.

Haberi Oku
Cihanbeyli Geleceğe Nefes Verdi.

Cihanbeyli bir hayaline daha kavuşuyor.

Haberi Oku
Cihanbeyli bir hayaline daha kavuşuyor.

CİHANBEYLİ‘DEN BARIŞ PINARI‘NA TAM DESTEK

Haberi Oku
CİHANBEYLİ‘DEN BARIŞ PINARI‘NA TAM DESTEK

Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül‘ü ziyaret ederek...

Haberi Oku
Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül‘ü ziyaret ederek...

Cihanbeyli Belediyesi‘nde Hoş Geldin Bebek Projesi

Haberi Oku
Cihanbeyli Belediyesi‘nde Hoş Geldin Bebek Projesi

Sık Kullanımlar

Basında biz haberlerini buradan görebilirsiniz...

Nöbetçi eczaneleri buradan görebilirsiniz...

Nöbetçi Eczane Cihanbeyli Mart Ayı Nöbetçi Eczane Listesi

1 Mart Pazar Kayhan Eczanesi
2 Mart Pazartesi Murat Eczanesi
3 Mart Salı Çobanoğlu Eczanesi
4 Mart Çarşamba Büşra Eczanesi
5 Mart Perşembe Köker Eczanesi
6 Mart Cuma Hayat Eczanesi
7 Mart Cumartesi Taşkıran Eczanesi
8 Mart Pazar Ömür Eczanesi
9 Mart Pazartesi Kayhan Eczanesi
10 Mart Salı Murat Eczanesi
11 Mart Çarşamba Çobanoğlu Eczanesi
12 Mart Perşembe Büşra Eczanesi
13 Mart Cuma Köker Eczanesi
14 Mart Cumartesi Hayat Eczanesi
15 Mart Pazar Taşkıran Eczanesi
16 Mart Pazartesi Ömür Eczanesi
17 Mart Salı Kayhan Eczanesi
18 Mart Çarşamba Murat Eczanesi
19 Mart Perşembe Çobanoğlu Eczanesi
20 Mart Cuma Büşra Eczanesi
21 Mart Cumartesi Köker Eczanesi
22 Mart Pazar Hayat Eczanesi
23 Mart Pazartesi Taşkıran Eczanesi
24 Mart Salı Ömür Eczanesi
25 Mart Çarşamba Kayhan Eczanesi
26 Mart Perşembe Murat Eczanesi
27 Mart Cuma Çobanoğlu Eczanesi
28 Mart Cumartesi Büşra Eczanesi
29 Mart Pazar Köker Eczanesi
30 Mart Pazartesi Hayat Eczanesi
31 Mart Salı Taşkıran EczanesiYeniceoba Mahallesi Şubat Ayı Nöbetçi Eczane Listesi

1 Pazar Mart Sağlık Eczanesi
2 Pazartesi Mart Deniz Eczanesi
3 Salı Mart Umut Eczanesi
4 Çarşamba Mart Sağlık Eczanesi
5 Perşembe Mart Yeniceoba Eczanesi
6 Cuma Mart Deniz Eczanesi
7 Cumartesi Mart Yeniceoba Eczanesi
8 Pazar Mart Yeniceoba Eczanesi
9 Pazartesi Mart Umut Eczanesi
10 Salı Mart Sağlık Eczanesi
11 Çarşamba Mart Yeniceoba Eczanesi
12 Perşembe Mart Deniz Eczanesi
13 Cuma Mart Umut Eczanesi
14 Cumartesi Mart Deniz Eczanesi
15 Pazar Mart Deniz Eczanesi
16 Pazartesi Mart Sağlık Eczanesi
17 Salı Mart Yeniceoba Eczanesi
18 Çarşamba Mart Deniz Eczanesi
19 Perşembe Mart Umut Eczanesi
20 Cuma Mart Sağlık Eczanesi
21 Cumartesi Mart Umut Eczanesi
22 Pazar Mart Umut Eczanesi
23 Pazartesi Mart Yeniceoba Eczanesi
24 Salı Mart Deniz Eczanesi
25 Çarşamba Mart Umut Eczanesi
26 Perşembe Mart Sağlık Eczanesi
27 Cuma Mart Yeniceoba Eczanesi
28 Cumartesi Mart Sağlık Eczanesi
29 Pazar Mart Sağlık Eczanesi
30 Pazartesi Mart Deniz Eczanesi
31 Salı Mart Umut Eczanesi

Vefat Eden Vatandaşlarımızı buradan görebilirsiniz...

Vefat Haberleri Vefat Edenler Kısa Liste

İlanlar

İHALE DUYURULARINI BU KISIMDAN GÖREBİLİRSİNİZ...

İHALE İLANLARIMIZ
Şuanda sistemde yayınlanan ihale ilanı yok..

İMAR İLANLARIMIZI BU KISIMDAN GÖREBİLİRSİNİZ...

İMAR İLANLARIMIZ
Şuanda sistemde yayınlanan İmar ilanı yok..

Tamamlanan Projeler

Tamamlanan
YENİCEOBA GÜLAY SAMANCI HANIMLAR KÜLTÜR EVİ Toplam 2 milyon 800 bin lira bedelle ihalesi yapılan projenin yapımı tamamlanmış olup en kısa sürede hizmete açılacaktır.İçerisinde hanımlarımızın vakit geçirebilecekleri sergi salonları, kütüphane, sinema ve konferans salonu, bilgisayar derslikler ve sınıflar yer almaktadır.
Tamamlanan
PRESTİJ YOLLAR VE ASFALT PLENTİ Saatte 240 ton asfalt üretme kapasitesine sahip olan Asfalt plentinde başta Cihanbeyli olmak üzere çevre ilçelerin de ihtiyacını karşılamaktadır.
Tamamlanan
ŞEHİR KONAĞI Eski pazar alanına 1 milyon 972 bin lira bedelle içerisinde yüzme havuzu, derslikler, atölyeler ve çeşitli salonların bulunduğu şehir konağı kazandırılmıştır.
Tamamlanan
17 KM LİK SU İSALE HATTI YENİLENDİ Cihanbeyli’mizde 17 kilometrelik su isale hattı tamamen yenilenmiştir. Su problemi olan mahallelerimize yeni kuyular açılarak vatandaşlarımızın sorunları çözülmüştür.
Tamamlanan
MAHALLE KONAKLARI Ağabeyli, Beyliova, Böğrüdelik, Hodoğlu ve Kırkışla mahallelerimize 1 milyon 667 bin lira bedelle mahalle konakları kazandırdık. Gemecik, Karatepe ve Üzerliktepe mahallelerimize de yaptırılacak konaklarla ilçemizdeki mahalle konağı sayısı 8’e yükselecektir.
Tamamlanan
KORDON BOYU Yaklaşık 3 kilometre uzunluğundaki 50 bin metrekarelik bir alana 3 milyon 276 bin 302 lira bedelle proje kazandırılmıştır. 4 kilometre uzunluğundaki bir alanı kapsayan Kordon Boyu Parkı’nın içerisinde kafeterya, fitness alanları ve kamelyalar bulunmaktadır.
Tamamlanan
15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANITI 15 Temmuz’da şehit verdiğimiz 250 canımızın anısını yaşatmak ve gelecek nesillerimize bu kahramanlarımızı öğretmek, unutturmamak amacıyla 15 Temmuz Şehitler Parkımıza yaptığımız 15 Temmuz Şehitler Anıtı.
Tamamlanan
BEND PROJESİ Yaklaşık 18 bin metrekare alanda yapılan proje 2 milyon 200 bin liraya mal olmuştur. 800 Metre doğal taş duvar yapımı olan gölet bendinin peyzaj düzenlemesi de gerçekleştirilmiş, ilçemizdeki projelere destek veren kurumların ışıklı logoları buraya işlenmiştir.
Tamamlanan
ORHAN ERDEM TRAFİK EĞİTİM PARKI VE GO KART Yaklaşık 21 bin metrekare alana kurulan tesisin ihalesi 4 milyon 100 bin liraya yapılmıştır. Projede go•kart pisti ile çocuk trafik eğitim alanları bulunmakta olup yapımı tamamlanmıştır.
Tamamlanan
AYŞE TÜRKMENOĞLU HANIMELİ ANIT PARKI Yapımı tamamlanan Ayşe Türkmenoğlu Hanımeli Anıt Park projesinde hanımlarımızın el becerilerini, yöreye ait kültürel değerlerini sergileyebilecekleri butik satış yerleri oluşturulmuştur.Toplam 2.297.000 Tl’ye mal olan projemizde 600 kişilik anfi•tiyatro ile satış alanları, yürüyüş yolları, meydan ve yeşil alandan oluşmaktadır.
Tamamlanan
CİHANBEYLER KONAĞI İlçemiz Atçeken mahallesinde 3 milyon lira bedelle yaptırılan Cihanbeyler Konağı, halkın hizmetine sunulmuş ve birçok devlet büyüğümüz burada ağırlanmıştır. Tesiste fitness , sauna , kafe , şark odası , dinlenme odaları ve toplantı odası bulunmaktadır.
Tamamlanan
YENİCEOBA AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Yeniceoba Mahallemize 2 milyon 850 bin lira bedelle Yeniceoba Aile Sağlığı Merkezi kazandırılmıştır.
Tamamlanan
PARKE TAŞI VE YOL ÇALIŞMALARI 2014 yılından bu yana yaklaşık 1.020.000 Metrekare parke taşı ve 219.055 metretül bordür taşı döşeme çalışmaları bitirilmiş olup ayrıca 1203,78 Kilometre imara yeni yol açılmıştır.
Tamamlanan
MAHALLE PARKLARI Mahalle Parkları Kayı, Zaferiye, Atçeken ve Çöl Mahallelerimizde tamamlanmıştır. Projemiz toplamda 2.300.000 TL’ye malolmuştur.
Tamamlanan
HANE•İ MEVAN Toplamda 12.500.000 TL’ye malolacak projemiz Kandil, Gemecik, Pınarbaşı, Damlakuyu Tahir Akyürek sosyal tesisi ve park alanı, Karabağ, Günyüzü(Yeşilyayla), Günyüzü(toprakkale), Gölyazı, Çöl Halil ürün sosyal tesisi ve park alanı, Damlakuyu mahallelerimizde yapımı tamamlanmıştır.
Tamamlanan
HODOĞLU İŞ MERKEZİ Hodoğlu mahallemizde 530.000 TL’ye mal olan projemizde 2 adet dükkan ve 1 adet fırın mevcut olup tamamlanmıştır.
Tamamlanan
CİHANBEYLİ KAPALI PAZAR ALANI Toplam 8 bin 500 metrekarelik alana yapılan kapalı pazar alanında iş yerleri, duşa kabinler, fırın açık otoparkı , park dinlenme alanları ve soğuk hava depoları bulunmaktadır.
Tamamlanan
OSB ALANI Organize sanayi bölgesi , Termal Turizm Alanı , Seracılık için imar altlıkları , Çevre Yolu Bandı ve Tuz Gölü günübirlik konaklama yeri imar planlarına işlenerek askı sürecine gelmiştir.
Tamamlanan
YENİCEOBA DR FAHRETTİN KOCA BEYLER KONAĞI Toplamda 4.900.000 TL’ye mal olan projemizin yapımı tamamlanmıştır. Tesiste fitness, sauna, hamam, buhar odaları, dinlenme odaları, kafe, çok amaçlı salonlar, şark odası, sinema ve konferans salonu ile yönetim odası bulunmaktadır. Böylelikle mahallede eksikliği önemli derecede hissedilen sosyal ve kültürel tesis açığı giderilecektir.
Tamamlanan
HOBİ BAHÇESİ Belediyemiz tarafından Karşıyaka mahallesi gölet mevkiine yapılan projemizde 66 adet parsel olup her paresel 100 m2’dir.Her parsel için su hattı ve yürüyüş yolları mevcuttur.
Tamamlanan
CAMLI KÖŞKLER ve TİP WC Camlı Köşk çalışmalarımız Büyükbeşkavak, Kütükuşağı, İnsuyu, Kandil, Karabağ, Günyüzü, Gölyazı, Taşpınar(Esentepe), Yapalı mahallelerimizde tamamlanmıştır. 2.500 ile 10.000 m2’lik alanlara yapılan Camlı Köşklerimiz 12.000.000 TL’ye mal olmuştur. Projelerin içerisinde peyzaj alanları, yürüyüş yolları, fitness alanları, kamelyalar ve Tip WC’ler bulunmaktadır.
Tamamlanan
SENTETİK ÇİM SAHALAR İlçe merkezimiz, Yeniceoba, Gölyazı ve Karabağ mahallerimizde 69x100 ebadında FIFA 2 yıldız lisansına sahip Sentetik çim sahalar kazandırılmış olup , Soyunma odası ve Tribün yapılmıştır. Ayrıca Yeniceoba, Bulduk, Büyükbeşkavak, Kandil, Kütükuşağı ve Kelhasan mahallelerinde ise 30x50 ebadında sentetik çim saha kazandırılmıştır.Sentetik çim sahalarımızın etrafına tel örgü yapılarak içerisine kamelya ve ağaçlandırma çalışmaları tamamlanmıştır. Merkez’deki çim sahamızın da bakım onarımları başlamıştır. Ağabeyli, Kırkışla, Pınarbaşı, Taşpınar, Günyüzü ve öl mahallelerimize ise sentetik çim saha çalışmaları başlamıştır. Projemizin toplam maliyeti 4.500.000 TL’dir.
Tamamlanan
KUŞ GÖZLEM EVLERİ İlçemiz Ters Akan Gölü ve Bolluk göllerinde sayılı kuş çeşitlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu kuş türlerini doğal alanlarında izleme imkanı bulunmakta olup yaklaşık 12 metre yüksekliğinde ahşap seyir kuleleri yapımıştır. Projelerimiz toplam 100 bin liraya mal olmuştur.
Tamamlanan
LADİKLİ AŞIK AHMET HÜDAİ PARKI Yap•işlet•devret modeliyle 450 bin liraya mal olan parkımız Cihanbeyli halkının en önemli uğrak yerlerinden biri olmuştur.
Tamamlanan
CİHAN SİTE Cihanbeyli Belediyemiz tarafından ilçemiz Atçeken mahallesinde bulunan ve yıllardır yıkılamayan hal binası yıkılıp yerine yaklaşık 13.000.000 TL mal olan projemiz tamamlanmıştır. İçerisinde kapalı otopark, iş merkezi, konutlar ve halkımız için açık hava oturma alanları mevcuttur.
Tamamlanan
15 Temmuz Şehitler Parkı 15 Temmuz Şehitler Parkı 10.200.000 TL bedelle 125 bin metrekarelik bir alanda hayat bulmuştur. Konya’nın taşra ilçeleri arasındaki en büyük parkı olma özelliğini elinde bulunduran komplekste; spor alanları, kamelyalar, fitness ve çocuk oyun grupları, kafeterya ve 5 bin metrekarelik bir alanda kurulan müzikli fıskiye sistemine sahip havuz yer almaktadır.
Tamamlanan
Cihanbeyli 24 Derslik İmam Hatip Lisesi Başkanımız Mehmet KALE’nin girişimleri sonucu İlçemize kazandırılan 24 Derslik İmam Hatip Lisesi.
Tamamlanan
Her mahalleye 1 çocuk parkı “Her mahalleye 1 çocuk parkı” sloganımızla başladığımız projemiz ile önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de bütün mahallelerimize çocuk parkı ve kamelyalar kazandırmaya devam ediyoruz.

Devam Eden Projeler

Tamamlanan
Cihanbeyli Doğal Gaz Cihanbeyli Doğal Gaz
Tamamlanan
Cihanbeyli Seracılık Projesi Cihanbeyli Seracılık Projesi

Yapımı Hedeflenen Projeler

Sosyal Projeler

Tamamlanan
Dünya Yetimler Günü Projesi Dünya Yetimler Gününde ise 47 mahallede bulunan yetimlerimizi belirledik. Yetimlerimize başkanımız Mehmet Kale’nin yazmış olduğu ’Babanız hayatta olsaydı ne ondan ne isterdiniz ’ sorusu olan mektubu dağıttık. 3 hafta sonra yetimlerin yazmış olduğu mektupları toplayarak çocuklarımız ne istediyse aldık adreslerine teslim ettik.
Tamamlanan
Askıda Ekmek Projesi Askıda Ekmek Kampanyamız ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin temel ihtiyacı olan ekmek sorununu ortadan kaldırmak adına başlattığımız projemizdir. Öncelikle burada fırınlarımızı ve halkımızı proje hakkında bilgilendirdik.Vatandaşlarımız fırından ekmek alırken günlük 3 ekmek alacaksa 5 ekmek parası veriyor Belediyemizce hazırlanan mantar panolara raptiyeler gelen ekmek kadar takılıyor ihtiyaç sahipleri panodan ihtiyacı kadar raptiyeyi alıyor kasadan ekmeğini alıyor böylece alan el ve veren el birbirini görmüyor.Bu kampanyada ayrıca başkanımız Mehmet Kale’de dahil olmak üzere tüm personelden ekmek için her ay belirli miktar kesilen paralarda fırınlara ekmek olarak dönüştürülüyor.

Cihanbeyli'den Kareler...

test