Haberler

SAĞLIK BAKANI CİHANBEYLİ‘YE MÜJDELERLE GELDİ

Haberi Oku
SAĞLIK BAKANI CİHANBEYLİ‘YE MÜJDELERLE GELDİ

BAŞKAN KALE: 5.7 MİLYAR LİRALIK YATIRIM YAPTIK

Haberi Oku
BAŞKAN KALE: 5.7 MİLYAR LİRALIK YATIRIM YAPTIK

BAŞKAN KALE: CİHANBEYLİ TÜRKİYE YÜZYILI‘NIN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

Haberi Oku
BAŞKAN KALE: CİHANBEYLİ TÜRKİYE YÜZYILI‘NIN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

BAŞKAN KALE BAZI TESİSLERİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Haberi Oku
BAŞKAN KALE BAZI TESİSLERİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN KALE: SÖZ VERDİK VE YAPTIK

Haberi Oku
BAŞKAN KALE: SÖZ VERDİK VE YAPTIK

Sık Kullanımlar

Basında biz haberlerini buradan görebilirsiniz...

Nöbetçi eczaneleri buradan görebilirsiniz...

Nöbetçi Eczane Şubat Ayı Nöbetçi Eczane Listesi
[Data Çekilemedi]

Şubat Ayı Nöbetçi Eczane Listesi.
[Data Çekilemedi]

Vefat Eden Vatandaşlarımızı buradan görebilirsiniz...

Vefat Haberleri Vefat Edenler Kısa Liste

Tamamlanan Projeler

Tamamlanan
YENİCEOBA GÜLAY SAMANCI HANIMLAR KÜLTÜR EVİ Toplam 2 milyon 800 bin lira bedelle ihalesi yapılan projenin yapımı tamamlanmış olup en kısa sürede hizmete açılacaktır.İçerisinde hanımlarımızın vakit geçirebilecekleri sergi salonları, kütüphane, sinema ve konferans salonu, bilgisayar derslikler ve sınıflar yer almaktadır.
Tamamlanan
PRESTİJ YOLLAR VE ASFALT PLENTİ Saatte 240 ton asfalt üretme kapasitesine sahip olan Asfalt plentinde başta Cihanbeyli olmak üzere çevre ilçelerin de ihtiyacını karşılamaktadır.
Tamamlanan
ŞEHİR KONAĞI Eski pazar alanına 1 milyon 972 bin lira bedelle içerisinde yüzme havuzu, derslikler, atölyeler ve çeşitli salonların bulunduğu şehir konağı kazandırılmıştır.
Tamamlanan
17 KM LİK SU İSALE HATTI YENİLENDİ Cihanbeyli’mizde 17 kilometrelik su isale hattı tamamen yenilenmiştir. Su problemi olan mahallelerimize yeni kuyular açılarak vatandaşlarımızın sorunları çözülmüştür.
Tamamlanan
MAHALLE KONAKLARI Ağabeyli, Beyliova, Böğrüdelik, Hodoğlu ve Kırkışla mahallelerimize 1 milyon 667 bin lira bedelle mahalle konakları kazandırdık. Gemecik, Karatepe ve Üzerliktepe mahallelerimize de yaptırılacak konaklarla ilçemizdeki mahalle konağı sayısı 8’e yükselecektir.
Tamamlanan
KORDON BOYU Yaklaşık 3 kilometre uzunluğundaki 50 bin metrekarelik bir alana 3 milyon 276 bin 302 lira bedelle proje kazandırılmıştır. 4 kilometre uzunluğundaki bir alanı kapsayan Kordon Boyu Parkı’nın içerisinde kafeterya, fitness alanları ve kamelyalar bulunmaktadır.
Tamamlanan
15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANITI 15 Temmuz’da şehit verdiğimiz 250 canımızın anısını yaşatmak ve gelecek nesillerimize bu kahramanlarımızı öğretmek, unutturmamak amacıyla 15 Temmuz Şehitler Parkımıza yaptığımız 15 Temmuz Şehitler Anıtı.
Tamamlanan
BEND PROJESİ Yaklaşık 18 bin metrekare alanda yapılan proje 2 milyon 200 bin liraya mal olmuştur. 800 Metre doğal taş duvar yapımı olan gölet bendinin peyzaj düzenlemesi de gerçekleştirilmiş, ilçemizdeki projelere destek veren kurumların ışıklı logoları buraya işlenmiştir.
Tamamlanan
ORHAN ERDEM TRAFİK EĞİTİM PARKI VE GO KART Yaklaşık 21 bin metrekare alana kurulan tesisin ihalesi 4 milyon 100 bin liraya yapılmıştır. Projede go•kart pisti ile çocuk trafik eğitim alanları bulunmakta olup yapımı tamamlanmıştır.
Tamamlanan
AYŞE TÜRKMENOĞLU HANIMELİ ANIT PARKI Yapımı tamamlanan Ayşe Türkmenoğlu Hanımeli Anıt Park projesinde hanımlarımızın el becerilerini, yöreye ait kültürel değerlerini sergileyebilecekleri butik satış yerleri oluşturulmuştur.Toplam 2.297.000 Tl’ye mal olan projemizde 600 kişilik anfi•tiyatro ile satış alanları, yürüyüş yolları, meydan ve yeşil alandan oluşmaktadır.
Tamamlanan
CİHANBEYLER KONAĞI İlçemiz Atçeken mahallesinde 3 milyon lira bedelle yaptırılan Cihanbeyler Konağı, halkın hizmetine sunulmuş ve birçok devlet büyüğümüz burada ağırlanmıştır. Tesiste fitness , sauna , kafe , şark odası , dinlenme odaları ve toplantı odası bulunmaktadır.
Tamamlanan
YENİCEOBA AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Yeniceoba Mahallemize 2 milyon 850 bin lira bedelle Yeniceoba Aile Sağlığı Merkezi kazandırılmıştır.
Tamamlanan
PARKE TAŞI VE YOL ÇALIŞMALARI 2014 yılından bu yana yaklaşık 1.020.000 Metrekare parke taşı ve 219.055 metretül bordür taşı döşeme çalışmaları bitirilmiş olup ayrıca 1203,78 Kilometre imara yeni yol açılmıştır.
Tamamlanan
MAHALLE PARKLARI Mahalle Parkları Kayı, Zaferiye, Atçeken ve Çöl Mahallelerimizde tamamlanmıştır. Projemiz toplamda 2.300.000 TL’ye malolmuştur.
Tamamlanan
HANE•İ MEVAN Toplamda 12.500.000 TL’ye malolacak projemiz Kandil, Gemecik, Pınarbaşı, Damlakuyu Tahir Akyürek sosyal tesisi ve park alanı, Karabağ, Günyüzü(Yeşilyayla), Günyüzü(toprakkale), Gölyazı, Çöl Halil ürün sosyal tesisi ve park alanı, Damlakuyu mahallelerimizde yapımı tamamlanmıştır.
Tamamlanan
HODOĞLU İŞ MERKEZİ Hodoğlu mahallemizde 530.000 TL’ye mal olan projemizde 2 adet dükkan ve 1 adet fırın mevcut olup tamamlanmıştır.
Tamamlanan
CİHANBEYLİ KAPALI PAZAR ALANI Toplam 8 bin 500 metrekarelik alana yapılan kapalı pazar alanında iş yerleri, duşa kabinler, fırın açık otoparkı , park dinlenme alanları ve soğuk hava depoları bulunmaktadır.
Tamamlanan
OSB ALANI Organize sanayi bölgesi , Termal Turizm Alanı , Seracılık için imar altlıkları , Çevre Yolu Bandı ve Tuz Gölü günübirlik konaklama yeri imar planlarına işlenerek askı sürecine gelmiştir.
Tamamlanan
YENİCEOBA DR FAHRETTİN KOCA BEYLER KONAĞI Toplamda 4.900.000 TL’ye mal olan projemizin yapımı tamamlanmıştır. Tesiste fitness, sauna, hamam, buhar odaları, dinlenme odaları, kafe, çok amaçlı salonlar, şark odası, sinema ve konferans salonu ile yönetim odası bulunmaktadır. Böylelikle mahallede eksikliği önemli derecede hissedilen sosyal ve kültürel tesis açığı giderilecektir.
Tamamlanan
HOBİ BAHÇESİ Belediyemiz tarafından Karşıyaka mahallesi gölet mevkiine yapılan projemizde 66 adet parsel olup her paresel 100 m2’dir.Her parsel için su hattı ve yürüyüş yolları mevcuttur.
Tamamlanan
CAMLI KÖŞKLER ve TİP WC Camlı Köşk çalışmalarımız Büyükbeşkavak, Kütükuşağı, İnsuyu, Kandil, Karabağ, Günyüzü, Gölyazı, Taşpınar(Esentepe), Yapalı mahallelerimizde tamamlanmıştır. 2.500 ile 10.000 m2’lik alanlara yapılan Camlı Köşklerimiz 12.000.000 TL’ye mal olmuştur. Projelerin içerisinde peyzaj alanları, yürüyüş yolları, fitness alanları, kamelyalar ve Tip WC’ler bulunmaktadır.
Tamamlanan
SENTETİK ÇİM SAHALAR İlçe merkezimiz, Yeniceoba, Gölyazı ve Karabağ mahallerimizde 69x100 ebadında FIFA 2 yıldız lisansına sahip Sentetik çim sahalar kazandırılmış olup , Soyunma odası ve Tribün yapılmıştır. Ayrıca Yeniceoba, Bulduk, Büyükbeşkavak, Kandil, Kütükuşağı ve Kelhasan mahallelerinde ise 30x50 ebadında sentetik çim saha kazandırılmıştır.Sentetik çim sahalarımızın etrafına tel örgü yapılarak içerisine kamelya ve ağaçlandırma çalışmaları tamamlanmıştır. Merkez’deki çim sahamızın da bakım onarımları başlamıştır. Ağabeyli, Kırkışla, Pınarbaşı, Taşpınar, Günyüzü ve öl mahallelerimize ise sentetik çim saha çalışmaları başlamıştır. Projemizin toplam maliyeti 4.500.000 TL’dir.
Tamamlanan
KUŞ GÖZLEM EVLERİ İlçemiz Ters Akan Gölü ve Bolluk göllerinde sayılı kuş çeşitlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu kuş türlerini doğal alanlarında izleme imkanı bulunmakta olup yaklaşık 12 metre yüksekliğinde ahşap seyir kuleleri yapımıştır. Projelerimiz toplam 100 bin liraya mal olmuştur.
Tamamlanan
LADİKLİ AŞIK AHMET HÜDAİ PARKI Yap•işlet•devret modeliyle 450 bin liraya mal olan parkımız Cihanbeyli halkının en önemli uğrak yerlerinden biri olmuştur.
Tamamlanan
CİHAN SİTE Cihanbeyli Belediyemiz tarafından ilçemiz Atçeken mahallesinde bulunan ve yıllardır yıkılamayan hal binası yıkılıp yerine yaklaşık 13.000.000 TL mal olan projemiz tamamlanmıştır. İçerisinde kapalı otopark, iş merkezi, konutlar ve halkımız için açık hava oturma alanları mevcuttur.
Tamamlanan
15 Temmuz Şehitler Parkı 15 Temmuz Şehitler Parkı 10.200.000 TL bedelle 125 bin metrekarelik bir alanda hayat bulmuştur. Konya’nın taşra ilçeleri arasındaki en büyük parkı olma özelliğini elinde bulunduran komplekste; spor alanları, kamelyalar, fitness ve çocuk oyun grupları, kafeterya ve 5 bin metrekarelik bir alanda kurulan müzikli fıskiye sistemine sahip havuz yer almaktadır.
Tamamlanan
Cihanbeyli 24 Derslik İmam Hatip Lisesi Başkanımız Mehmet KALE’nin girişimleri sonucu İlçemize kazandırılan 24 Derslik İmam Hatip Lisesi.
Tamamlanan
Her mahalleye 1 çocuk parkı “Her mahalleye 1 çocuk parkı” sloganımızla başladığımız projemiz ile önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de bütün mahallelerimize çocuk parkı ve kamelyalar kazandırmaya devam ediyoruz.

Devam Eden Projeler

Tamamlanan
Cihanbeyli Doğal Gaz Cihanbeyli Doğal Gaz
Tamamlanan
Cihanbeyli Seracılık Projesi Cihanbeyli Seracılık Projesi

Yapımı Hedeflenen Projeler

Sosyal Projeler

Tamamlanan
Dünya Yetimler Günü Projesi Dünya Yetimler Gününde ise 47 mahallede bulunan yetimlerimizi belirledik. Yetimlerimize başkanımız Mehmet Kale’nin yazmış olduğu ’Babanız hayatta olsaydı ne ondan ne isterdiniz ’ sorusu olan mektubu dağıttık. 3 hafta sonra yetimlerin yazmış olduğu mektupları toplayarak çocuklarımız ne istediyse aldık adreslerine teslim ettik.
Tamamlanan
Askıda Ekmek Projesi Askıda Ekmek Kampanyamız ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin temel ihtiyacı olan ekmek sorununu ortadan kaldırmak adına başlattığımız projemizdir. Öncelikle burada fırınlarımızı ve halkımızı proje hakkında bilgilendirdik.Vatandaşlarımız fırından ekmek alırken günlük 3 ekmek alacaksa 5 ekmek parası veriyor Belediyemizce hazırlanan mantar panolara raptiyeler gelen ekmek kadar takılıyor ihtiyaç sahipleri panodan ihtiyacı kadar raptiyeyi alıyor kasadan ekmeğini alıyor böylece alan el ve veren el birbirini görmüyor.Bu kampanyada ayrıca başkanımız Mehmet Kale’de dahil olmak üzere tüm personelden ekmek için her ay belirli miktar kesilen paralarda fırınlara ekmek olarak dönüştürülüyor.

Cihanbeyli'den Kareler...

test