Haberler

BAŞKAN KALE‘DEN SAĞLIK BAKANI KOCA‘YA ZİYARET

Haberi Oku
BAŞKAN KALE‘DEN SAĞLIK BAKANI KOCA‘YA ZİYARET

BAŞKAN KALE: CİHANBEYLİ‘Yİ KİLİM GİBİ DOKUYORUZ

Haberi Oku
BAŞKAN KALE: CİHANBEYLİ‘Yİ KİLİM GİBİ DOKUYORUZ

KALE: DAHA ÖNCE HİÇ YOKTU ŞİMDE 27 ADET VAR

Haberi Oku
KALE: DAHA ÖNCE HİÇ YOKTU ŞİMDE 27 ADET VAR

BAŞKAN KALE: BİZ SÖZÜMÜZÜN ERİYİZ

Haberi Oku
BAŞKAN KALE: BİZ SÖZÜMÜZÜN ERİYİZ

BAŞKAN KALE: CİHANBEYLİ‘Yİ YENİDEN KURUYORUZ

Haberi Oku
BAŞKAN KALE: CİHANBEYLİ‘Yİ YENİDEN KURUYORUZ

CİHANBEYLİ‘DE TAPU SEVİNCİ

Haberi Oku
CİHANBEYLİ‘DE TAPU SEVİNCİ

BAŞKAN KALE HIZIMIZI KESMEDİK KESMEYECEĞİZ

Haberi Oku
BAŞKAN KALE HIZIMIZI KESMEDİK KESMEYECEĞİZ

CİHANBEYLİ İLE KKTC ARASINDAKİ BAĞ GÜÇLENİYOR

Haberi Oku
CİHANBEYLİ İLE KKTC ARASINDAKİ BAĞ GÜÇLENİYOR

CİHANBEYLİ‘DE EĞİTİM ALANINDA ATILIMLAR SÜRÜYOR

Haberi Oku
CİHANBEYLİ‘DE EĞİTİM ALANINDA ATILIMLAR SÜRÜYOR

CİHANBEYLİ‘YE BİR MÜJDE DAHA

Haberi Oku
CİHANBEYLİ‘YE BİR MÜJDE DAHA

Sık Kullanımlar

Duyuruları Buradan Görebilirsiniz...

Basında biz haberlerini buradan görebilirsiniz...

Nöbetçi eczaneleri buradan görebilirsiniz...

Nöbetçi Eczane Cihanbeyli Kasım Ayı Nöbetçi Eczane Listesi

8 KASIM PAZARTESİ MURAT ECZANESİ
9 KASIM SALI ÇOBANOĞLU ECZANESİ
10 KASIM ÇARŞAMBA BÜŞRA ECZANESİ
11 KASIM PERŞEMBE KÖKER ECZANESİ
12 KASIM CUMA BOZDAĞ ECZANESİ
13 KASIM CUMARTESİ HAYAT ECZANESİ
14 KASIM PAZAR TAŞKIRAN ECZANESİ
15 KASIM PAZARTESİ KAYHAN ECZANESİ
16 KASIM SALI MURAT ECZANESİ
17 KASIM ÇARŞAMBA ÇOBANOĞLU ECZANESİ
18 KASIM PERŞEMBE BÜŞRA ECZANESİ
19 KASIM CUMA KÖKER ECZANESİ
20 KASIM CUMARTESİ BOZDAĞ ECZANESİ
21 KASIM PAZAR HAYAT ECZANESİ
22 KASIM PAZARTESİ TAŞKIRAN ECZANESİ
23 KASIM SALI KAYHAN ECZANESİ
24 KASIM ÇARŞAMBA MURAT ECZANESİ
25 KASIM PERŞEMBE ÇOBANOĞLU ECZANESİ
26 KASIM CUMA BÜŞRA ECZANESİ
27 KASIM CUMARTESİ KÖKER ECZANESİ
28 KASIM PAZAR BOZDAĞ ECZANESİ
29 KASIM PAZARTESİ HAYAT ECZANESİ
30 KASIM SALI TAŞKIRAN ECZANESİ

Yeniceoba Kasım Ayı Nöbetçi Eczane Listesi.
8 KASIM PAZARTESİ DENİZ ECZANESİ
9 KASIM SALI UMUT ECZANESİ
10 KASIM ÇARŞAMBA SAĞLIK ECZANESİ
11 KASIM PERŞEMBE YENİCEOBA ECZANESİ
12 KASIM CUMA DENİZ ECZANESİ
13 KASIM CUMARTESİ YENİCEOBA ECZANESİ
14 KASIM PAZAR YENİCEOBA ECZANESİ
15 KASIM PAZARTESİ UMUT ECZANESİ
16 KASIM SALI SAĞLIK ECZANESİ
17 KASIM ÇARŞAMBA YENİCEOBA ECZANESİ
18 KASIM PERŞEMBE DENİZ ECZANESİ
19 KASIM CUMA UMUT ECZANESİ
20 KASIM CUMARTESİ DENİZ ECZANESİ
21 KASIM PAZAR DENİZ ECZANESİ
22 KASIM PAZARTESİ SAĞLIK ECZANESİ
23 KASIM SALI YENİCEOBA ECZANESİ
24 KASIM ÇARŞAMBA DENİZ ECZANESİ
25 KASIM PERŞEMBE UMUT ECZANESİ
26 KASIM CUMA SAĞLIK ECZANESİ
27 KASIM CUMARTESİ UMUT ECZANESİ
28 KASIM PAZAR UMUT ECZANESİ
29 KASIM PAZARTESİ YENİCEOBA ECZANESİ
30 KASIM SALI DENİZ ECZANESİ

Vefat Eden Vatandaşlarımızı buradan görebilirsiniz...

Vefat Haberleri Vefat Edenler Kısa Liste

Tamamlanan Projeler

Tamamlanan
YENİCEOBA GÜLAY SAMANCI HANIMLAR KÜLTÜR EVİ Toplam 2 milyon 800 bin lira bedelle ihalesi yapılan projenin yapımı tamamlanmış olup en kısa sürede hizmete açılacaktır.İçerisinde hanımlarımızın vakit geçirebilecekleri sergi salonları, kütüphane, sinema ve konferans salonu, bilgisayar derslikler ve sınıflar yer almaktadır.
Tamamlanan
PRESTİJ YOLLAR VE ASFALT PLENTİ Saatte 240 ton asfalt üretme kapasitesine sahip olan Asfalt plentinde başta Cihanbeyli olmak üzere çevre ilçelerin de ihtiyacını karşılamaktadır.
Tamamlanan
ŞEHİR KONAĞI Eski pazar alanına 1 milyon 972 bin lira bedelle içerisinde yüzme havuzu, derslikler, atölyeler ve çeşitli salonların bulunduğu şehir konağı kazandırılmıştır.
Tamamlanan
17 KM LİK SU İSALE HATTI YENİLENDİ Cihanbeyli’mizde 17 kilometrelik su isale hattı tamamen yenilenmiştir. Su problemi olan mahallelerimize yeni kuyular açılarak vatandaşlarımızın sorunları çözülmüştür.
Tamamlanan
MAHALLE KONAKLARI Ağabeyli, Beyliova, Böğrüdelik, Hodoğlu ve Kırkışla mahallelerimize 1 milyon 667 bin lira bedelle mahalle konakları kazandırdık. Gemecik, Karatepe ve Üzerliktepe mahallelerimize de yaptırılacak konaklarla ilçemizdeki mahalle konağı sayısı 8’e yükselecektir.
Tamamlanan
KORDON BOYU Yaklaşık 3 kilometre uzunluğundaki 50 bin metrekarelik bir alana 3 milyon 276 bin 302 lira bedelle proje kazandırılmıştır. 4 kilometre uzunluğundaki bir alanı kapsayan Kordon Boyu Parkı’nın içerisinde kafeterya, fitness alanları ve kamelyalar bulunmaktadır.
Tamamlanan
15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANITI 15 Temmuz’da şehit verdiğimiz 250 canımızın anısını yaşatmak ve gelecek nesillerimize bu kahramanlarımızı öğretmek, unutturmamak amacıyla 15 Temmuz Şehitler Parkımıza yaptığımız 15 Temmuz Şehitler Anıtı.
Tamamlanan
BEND PROJESİ Yaklaşık 18 bin metrekare alanda yapılan proje 2 milyon 200 bin liraya mal olmuştur. 800 Metre doğal taş duvar yapımı olan gölet bendinin peyzaj düzenlemesi de gerçekleştirilmiş, ilçemizdeki projelere destek veren kurumların ışıklı logoları buraya işlenmiştir.
Tamamlanan
ORHAN ERDEM TRAFİK EĞİTİM PARKI VE GO KART Yaklaşık 21 bin metrekare alana kurulan tesisin ihalesi 4 milyon 100 bin liraya yapılmıştır. Projede go•kart pisti ile çocuk trafik eğitim alanları bulunmakta olup yapımı tamamlanmıştır.
Tamamlanan
AYŞE TÜRKMENOĞLU HANIMELİ ANIT PARKI Yapımı tamamlanan Ayşe Türkmenoğlu Hanımeli Anıt Park projesinde hanımlarımızın el becerilerini, yöreye ait kültürel değerlerini sergileyebilecekleri butik satış yerleri oluşturulmuştur.Toplam 2.297.000 Tl’ye mal olan projemizde 600 kişilik anfi•tiyatro ile satış alanları, yürüyüş yolları, meydan ve yeşil alandan oluşmaktadır.
Tamamlanan
CİHANBEYLER KONAĞI İlçemiz Atçeken mahallesinde 3 milyon lira bedelle yaptırılan Cihanbeyler Konağı, halkın hizmetine sunulmuş ve birçok devlet büyüğümüz burada ağırlanmıştır. Tesiste fitness , sauna , kafe , şark odası , dinlenme odaları ve toplantı odası bulunmaktadır.
Tamamlanan
YENİCEOBA AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ Yeniceoba Mahallemize 2 milyon 850 bin lira bedelle Yeniceoba Aile Sağlığı Merkezi kazandırılmıştır.
Tamamlanan
PARKE TAŞI VE YOL ÇALIŞMALARI 2014 yılından bu yana yaklaşık 1.020.000 Metrekare parke taşı ve 219.055 metretül bordür taşı döşeme çalışmaları bitirilmiş olup ayrıca 1203,78 Kilometre imara yeni yol açılmıştır.
Tamamlanan
MAHALLE PARKLARI Mahalle Parkları Kayı, Zaferiye, Atçeken ve Çöl Mahallelerimizde tamamlanmıştır. Projemiz toplamda 2.300.000 TL’ye malolmuştur.
Tamamlanan
HANE•İ MEVAN Toplamda 12.500.000 TL’ye malolacak projemiz Kandil, Gemecik, Pınarbaşı, Damlakuyu Tahir Akyürek sosyal tesisi ve park alanı, Karabağ, Günyüzü(Yeşilyayla), Günyüzü(toprakkale), Gölyazı, Çöl Halil ürün sosyal tesisi ve park alanı, Damlakuyu mahallelerimizde yapımı tamamlanmıştır.
Tamamlanan
HODOĞLU İŞ MERKEZİ Hodoğlu mahallemizde 530.000 TL’ye mal olan projemizde 2 adet dükkan ve 1 adet fırın mevcut olup tamamlanmıştır.
Tamamlanan
CİHANBEYLİ KAPALI PAZAR ALANI Toplam 8 bin 500 metrekarelik alana yapılan kapalı pazar alanında iş yerleri, duşa kabinler, fırın açık otoparkı , park dinlenme alanları ve soğuk hava depoları bulunmaktadır.
Tamamlanan
OSB ALANI Organize sanayi bölgesi , Termal Turizm Alanı , Seracılık için imar altlıkları , Çevre Yolu Bandı ve Tuz Gölü günübirlik konaklama yeri imar planlarına işlenerek askı sürecine gelmiştir.
Tamamlanan
YENİCEOBA DR FAHRETTİN KOCA BEYLER KONAĞI Toplamda 4.900.000 TL’ye mal olan projemizin yapımı tamamlanmıştır. Tesiste fitness, sauna, hamam, buhar odaları, dinlenme odaları, kafe, çok amaçlı salonlar, şark odası, sinema ve konferans salonu ile yönetim odası bulunmaktadır. Böylelikle mahallede eksikliği önemli derecede hissedilen sosyal ve kültürel tesis açığı giderilecektir.
Tamamlanan
HOBİ BAHÇESİ Belediyemiz tarafından Karşıyaka mahallesi gölet mevkiine yapılan projemizde 66 adet parsel olup her paresel 100 m2’dir.Her parsel için su hattı ve yürüyüş yolları mevcuttur.
Tamamlanan
CAMLI KÖŞKLER ve TİP WC Camlı Köşk çalışmalarımız Büyükbeşkavak, Kütükuşağı, İnsuyu, Kandil, Karabağ, Günyüzü, Gölyazı, Taşpınar(Esentepe), Yapalı mahallelerimizde tamamlanmıştır. 2.500 ile 10.000 m2’lik alanlara yapılan Camlı Köşklerimiz 12.000.000 TL’ye mal olmuştur. Projelerin içerisinde peyzaj alanları, yürüyüş yolları, fitness alanları, kamelyalar ve Tip WC’ler bulunmaktadır.
Tamamlanan
SENTETİK ÇİM SAHALAR İlçe merkezimiz, Yeniceoba, Gölyazı ve Karabağ mahallerimizde 69x100 ebadında FIFA 2 yıldız lisansına sahip Sentetik çim sahalar kazandırılmış olup , Soyunma odası ve Tribün yapılmıştır. Ayrıca Yeniceoba, Bulduk, Büyükbeşkavak, Kandil, Kütükuşağı ve Kelhasan mahallelerinde ise 30x50 ebadında sentetik çim saha kazandırılmıştır.Sentetik çim sahalarımızın etrafına tel örgü yapılarak içerisine kamelya ve ağaçlandırma çalışmaları tamamlanmıştır. Merkez’deki çim sahamızın da bakım onarımları başlamıştır. Ağabeyli, Kırkışla, Pınarbaşı, Taşpınar, Günyüzü ve öl mahallelerimize ise sentetik çim saha çalışmaları başlamıştır. Projemizin toplam maliyeti 4.500.000 TL’dir.
Tamamlanan
KUŞ GÖZLEM EVLERİ İlçemiz Ters Akan Gölü ve Bolluk göllerinde sayılı kuş çeşitlerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu kuş türlerini doğal alanlarında izleme imkanı bulunmakta olup yaklaşık 12 metre yüksekliğinde ahşap seyir kuleleri yapımıştır. Projelerimiz toplam 100 bin liraya mal olmuştur.
Tamamlanan
LADİKLİ AŞIK AHMET HÜDAİ PARKI Yap•işlet•devret modeliyle 450 bin liraya mal olan parkımız Cihanbeyli halkının en önemli uğrak yerlerinden biri olmuştur.
Tamamlanan
CİHAN SİTE Cihanbeyli Belediyemiz tarafından ilçemiz Atçeken mahallesinde bulunan ve yıllardır yıkılamayan hal binası yıkılıp yerine yaklaşık 13.000.000 TL mal olan projemiz tamamlanmıştır. İçerisinde kapalı otopark, iş merkezi, konutlar ve halkımız için açık hava oturma alanları mevcuttur.
Tamamlanan
15 Temmuz Şehitler Parkı 15 Temmuz Şehitler Parkı 10.200.000 TL bedelle 125 bin metrekarelik bir alanda hayat bulmuştur. Konya’nın taşra ilçeleri arasındaki en büyük parkı olma özelliğini elinde bulunduran komplekste; spor alanları, kamelyalar, fitness ve çocuk oyun grupları, kafeterya ve 5 bin metrekarelik bir alanda kurulan müzikli fıskiye sistemine sahip havuz yer almaktadır.
Tamamlanan
Cihanbeyli 24 Derslik İmam Hatip Lisesi Başkanımız Mehmet KALE’nin girişimleri sonucu İlçemize kazandırılan 24 Derslik İmam Hatip Lisesi.
Tamamlanan
Her mahalleye 1 çocuk parkı “Her mahalleye 1 çocuk parkı” sloganımızla başladığımız projemiz ile önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde de bütün mahallelerimize çocuk parkı ve kamelyalar kazandırmaya devam ediyoruz.

Devam Eden Projeler

Tamamlanan
Cihanbeyli Doğal Gaz Cihanbeyli Doğal Gaz
Tamamlanan
Cihanbeyli Seracılık Projesi Cihanbeyli Seracılık Projesi

Yapımı Hedeflenen Projeler

Sosyal Projeler

Tamamlanan
Dünya Yetimler Günü Projesi Dünya Yetimler Gününde ise 47 mahallede bulunan yetimlerimizi belirledik. Yetimlerimize başkanımız Mehmet Kale’nin yazmış olduğu ’Babanız hayatta olsaydı ne ondan ne isterdiniz ’ sorusu olan mektubu dağıttık. 3 hafta sonra yetimlerin yazmış olduğu mektupları toplayarak çocuklarımız ne istediyse aldık adreslerine teslim ettik.
Tamamlanan
Askıda Ekmek Projesi Askıda Ekmek Kampanyamız ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin temel ihtiyacı olan ekmek sorununu ortadan kaldırmak adına başlattığımız projemizdir. Öncelikle burada fırınlarımızı ve halkımızı proje hakkında bilgilendirdik.Vatandaşlarımız fırından ekmek alırken günlük 3 ekmek alacaksa 5 ekmek parası veriyor Belediyemizce hazırlanan mantar panolara raptiyeler gelen ekmek kadar takılıyor ihtiyaç sahipleri panodan ihtiyacı kadar raptiyeyi alıyor kasadan ekmeğini alıyor böylece alan el ve veren el birbirini görmüyor.Bu kampanyada ayrıca başkanımız Mehmet Kale’de dahil olmak üzere tüm personelden ekmek için her ay belirli miktar kesilen paralarda fırınlara ekmek olarak dönüştürülüyor.

Cihanbeyli'den Kareler...

test