Başkan'ın Mesajı

Tarih boyunca birlik, beraberlik, kardeşlik ve huzurun simgesi olan ilçemize ve siz kıymetli hemşehrilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyor, yüzölçümü bakımından ülkemizin en büyük ilçesi olan Cihanbeyli’ye kendi büyüklüğünce hizmet edebilmek için çalışıyoruz.

Ben ve çalışma arkadaşlarım; tarihi, kültürel değeri, verimli arazileri ile bölgenin cazibe merkezi olan ilçemizin dört bir yanını hizmetle donatacak bu topraklara olan vefamızı gösterme gayretindeyiz.

Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız çalışmalar, ilçemizde yükselen dev projeler; sadece Konya’da değil, tüm Türkiye’de ses getirdi. Geniş coğrafyamızın her köşesine adaletli hizmet etmek amacıyla uyguladığımız yönetim sistemi, yatırımlara ayırdığımız bütçe ve her geçen gün yenisi tamamlanan eserlerimizle artık bambaşka bir Cihanbeyli var.

Bu konudaki en büyük destekçimiz, vefa timsali halkımızdır. Bu vesile ile çalışmaları, projeleri ve manevi destekleri ile bizlere katkıda bulunan halkımıza teşekkür ediyorum.

Değerli Hemşehrilerim,

Belediye başkanlığı bizim için insanımıza ve vatanımıza vefa borcunu ödemek ve hizmet etme vesilesidir. Doğduğumuz, vatan bildiğimiz ve büyüdüğümüz bu topraklara hizmet etmek bizim için mutlulukların en büyüğüdür. Ne Mutlu bize ki, insanımızla hep bir ve beraber olduk ve Cihanbeyli kazandı.

Aynı “kararlılık, azim ve aşkla” çalışmalarımızın devam edeceğini ifade ederken; her daim hissettirdiğiniz güç, destek ve dualarınız için teşekkür ediyor; selam ve saygılar sunuyorum.